uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Finite satisfiability and N-0-categorical structures with trivial dependence
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen, Matematisk logik.
2006 (engelsk)Inngår i: Journal of Symbolic Logic (JSL), ISSN 0022-4812, E-ISSN 1943-5886, Vol. 71, nr 3, s. 810-830Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2006. Vol. 71, nr 3, s. 810-830
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-83171DOI: 10.2178/jsl/1154698579ISI: 000240261800007OAI: oai:DiVA.org:uu-83171DiVA, id: diva2:111078
Tilgjengelig fra: 2006-10-23 Laget: 2006-10-23 Sist oppdatert: 2017-12-14bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Djordjevic, Marko

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Djordjevic, Marko
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Symbolic Logic (JSL)

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 654 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf