uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On Monte Carlo algorithms applied to Dirichlet problems for parabolic operators in the setting of time-dependent domains
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen, Analys och tillämpad matematik.
2009 (engelsk)Inngår i: Monte Carlo Methods Appl., ISSN 0929-9629, Vol. 15, s. 11-47Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2009. Vol. 15, s. 11-47
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-163380DOI: 10.1515/MCMA.2009.002OAI: oai:DiVA.org:uu-163380DiVA: diva2:463827
Tilgjengelig fra: 2011-12-12 Laget: 2011-12-12 Sist oppdatert: 2011-12-12

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fullteksthttp://dx.doi.org/10.1515/MCMA.2009.002

Personposter BETA

Nyström, Kaj

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Nyström, Kaj
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 428 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf