uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A sample path large deviation principle for L^2-martingale measure processes
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen. Matematisk statistik.
1999 (engelsk)Inngår i: Bulletin des Sciences Mathématiques, Vol. 123, s. 467-499Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1999. Vol. 123, s. 467-499
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-21180OAI: oai:DiVA.org:uu-21180DiVA, id: diva2:48953
Tilgjengelig fra: 2007-02-11 Laget: 2007-02-11 Sist oppdatert: 2011-01-14

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Kaj, I

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Kaj, I
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 337 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf