uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Stability at nonconforming grid interfaces for a high order discretization of the Schrödinger equation
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Avdelningen för beräkningsvetenskap. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
2012 (engelsk)Inngår i: Journal of Scientific Computing, ISSN 0885-7474, E-ISSN 1573-7691, Vol. 53, s. 528-551Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2012. Vol. 53, s. 528-551
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-173032DOI: 10.1007/s10915-012-9586-7ISI: 000311400300003OAI: oai:DiVA.org:uu-173032DiVA, id: diva2:516333
Prosjekter
eSSENCETilgjengelig fra: 2012-03-28 Laget: 2012-04-17 Sist oppdatert: 2017-12-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Nissen, AnnaKreiss, Gunilla

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Nissen, AnnaKreiss, Gunilla
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Scientific Computing

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 581 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf