uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the asymptotic statistics of the number of occurrences of multiple permutation patterns
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen, Analys och tillämpad matematik.
2015 (engelsk)Inngår i: Journal of Combinatorics, ISSN 2156-3527, E-ISSN 2150-959X, Vol. 6, s. 117-143Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2015. Vol. 6, s. 117-143
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-287533OAI: oai:DiVA.org:uu-287533DiVA, id: diva2:922892
Tilgjengelig fra: 2016-04-25 Laget: 2016-04-25 Sist oppdatert: 2017-11-30

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Janson, Svante

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Janson, Svante
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Combinatorics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 175 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf