uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On finitistic dimension of stratified algebras
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen, Matematik I-5.
2004 (engelsk)Inngår i: Alg. Discrete Math., Vol. 3, nr 3, s. 77-88Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2004. Vol. 3, nr 3, s. 77-88
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-70857OAI: oai:DiVA.org:uu-70857DiVA, id: diva2:98768
Tilgjengelig fra: 2005-04-28 Laget: 2005-04-28 Sist oppdatert: 2011-01-12

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Mazorchuk, Volodymyr

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Mazorchuk, Volodymyr
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 344 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf