uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
An equation-free approach for second order multiscale hyperbolic problems in non-divergence form
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Avdelningen för beräkningsvetenskap. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
2018 (engelsk)Inngår i: Communications in Mathematical Sciences, ISSN 1539-6746, E-ISSN 1945-0796, Vol. 16, s. 2317-2343Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2018. Vol. 16, s. 2317-2343
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-328820DOI: 10.4310/CMS.2018.v16.n8.a11ISI: 000465256300011OAI: oai:DiVA.org:uu-328820DiVA, id: diva2:1137811
Tilgjengelig fra: 2019-04-18 Laget: 2017-09-01 Sist oppdatert: 2019-05-29bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Arjmand, DoghonayKreiss, Gunilla

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Arjmand, DoghonayKreiss, Gunilla
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Communications in Mathematical Sciences

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 551 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf