uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On Godunov-type methods near low densities
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för teknisk databehandling. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
1991 (engelsk)Inngår i: Journal of Computational Physics, ISSN 0021-9991, E-ISSN 1090-2716, Vol. 92, s. 273-295Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1991. Vol. 92, s. 273-295
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-21531DOI: 10.1016/0021-9991(91)90211-3OAI: oai:DiVA.org:uu-21531DiVA, id: diva2:49304
Tilgjengelig fra: 2007-01-12 Laget: 2007-01-12 Sist oppdatert: 2017-12-08bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Computational Physics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 724 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf