uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On difference methods for parabolic equations and alternating direction implicit methods for elliptic equations
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för teknisk databehandling. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
1967 (engelsk)Inngår i: IBM Journal of Research and Development, ISSN 0018-8646, E-ISSN 2151-8556, Vol. 11, s. 239-243Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1967. Vol. 11, s. 239-243
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-25444DOI: 10.1147/rd.112.0239OAI: oai:DiVA.org:uu-25444DiVA, id: diva2:53218
Tilgjengelig fra: 2007-02-23 Laget: 2007-02-23 Sist oppdatert: 2017-12-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
IBM Journal of Research and Development

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 461 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf