uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On difference schemes for hyperbolic equations with discontinuous initial values
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för teknisk databehandling. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
1968 (engelsk)Inngår i: Mathematics of Computation, ISSN 0025-5718, E-ISSN 1088-6842, Vol. 22, nr 103, s. 525-539Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1968. Vol. 22, nr 103, s. 525-539
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-25447OAI: oai:DiVA.org:uu-25447DiVA, id: diva2:53221
Tilgjengelig fra: 2007-02-17 Laget: 2007-02-17 Sist oppdatert: 2017-12-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

http://www.jstor.org/stable/2004529
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematics of Computation

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 616 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf