uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the numerical solution of the spherically symmetric diffusion equation
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för teknisk databehandling. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
1968 (engelsk)Inngår i: Numerische Mathematik, ISSN 0029-599X, E-ISSN 0945-3245, Vol. 12, s. 223-225Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1968. Vol. 12, s. 223-225
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-25450DOI: 10.1007/BF02162915OAI: oai:DiVA.org:uu-25450DiVA, id: diva2:53224
Tilgjengelig fra: 2007-02-18 Laget: 2007-02-18 Sist oppdatert: 2017-12-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Numerische Mathematik

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 353 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf