uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Maximum norm stability of difference approximations to the mixed initial boundary-value problem for the heat equation
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för teknisk databehandling. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Numerisk analys.
Ansvarlig organisasjon
1970 (engelsk)Inngår i: Mathematics of Computation, ISSN 0025-5718, E-ISSN 1088-6842, Vol. 24, nr 109, s. 31-44Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1970. Vol. 24, nr 109, s. 31-44
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-26485OAI: oai:DiVA.org:uu-26485DiVA, id: diva2:54259
Tilgjengelig fra: 2007-02-16 Laget: 2009-01-08 Sist oppdatert: 2017-12-07bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

http://www.jstor.org/stable/2004875
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematics of Computation

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 463 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf