uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the stability of stochastic jump kinetics
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Avdelningen för beräkningsvetenskap. Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Institutionen för informationsteknologi, Tillämpad beräkningsvetenskap.ORCID-id: 0000-0002-3614-1732
2014 (engelsk)Inngår i: Applied Mathematics, ISSN 2152-7385, E-ISSN 2152-7393, Vol. 5, s. 3217-3239Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2014. Vol. 5, s. 3217-3239
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-236372DOI: 10.4236/am.2014.519300OAI: oai:DiVA.org:uu-236372DiVA, id: diva2:764347
Prosjekter
UPMARCeSSENCETilgjengelig fra: 2014-11-18 Laget: 2014-11-18 Sist oppdatert: 2018-11-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Engblom, Stefan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Engblom, Stefan
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Applied Mathematics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 572 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf