uu.seUppsala universitets publikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Extremal plurisubharmonic functions and invariant pseudodistances
Uppsala universitet, Teknisk-naturvetenskapliga vetenskapsområdet, Matematisk-datavetenskapliga sektionen, Matematiska institutionen.
1985 (engelsk)Inngår i: Bulletin de la Société Mathématique de France, Vol. 113, s. 231-240Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1985. Vol. 113, s. 231-240
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:uu:diva-294040OAI: oai:DiVA.org:uu-294040DiVA, id: diva2:928600
Tilgjengelig fra: 2016-05-16 Laget: 2016-05-16 Sist oppdatert: 2016-05-16

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Klimek, Maciej

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Klimek, Maciej
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 183 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf